Na naš prvi planinski izlet se odpravljamo v soboto, 12. 9. 2020, Debeli hrib (541m) – Gradišče (496m).
Otroci pridejo pred šolo ob 6.30 uri.
Odhod ob 6.40 uri.
Vrnemo se med 13 in 14. uro.
Obvezna URBANA in zaščitna maska.

Planinski pozdrav, Alenka Boštjančič

Pentlja – krožna pot

Datum: 12.09.2020,
Avtobus LPP št. 5 (6:54) in nato LPP št. 6B (Bavarski dvor)
Vodnik/Kontakt: Stanislav Kragelj
Izhodišče: Brezovica-Radna
Cilj: Debeli hrib (541m) – Gradišče (496m)
Zahtevnost: Lahka pot
Čas hoje: 4 h

Način prevoza: Mestni avtobus LPP št. 5 in 6B (Urbana)
Povratek iz Radne, mestni avtobus LPP št. 6B (Urbana) proti Ljubljani.

Priporočena oprema: udobni gorniški čevlji, oblačila primerna vremenu in letnemu času, zaščita za sonce/dež/veter, malica in pijača iz nahrbtnika, potrjena članska izkaznica za 2020 (lahko naknadno, do 22. 9. 2020).

Kratek opis: S postaje v Radni se usmerimo na peš pot mimo vrtca v smeri Debeli hrib in nadaljujemo po grebenu na Gradišče. Z Gradišča se vrnemo v Radno, kjer ujamemo mestni avtobus LPP št. 6B (Urbana) proti Ljubljani.

Obvezna oprema: Maska.

V zvezi s priporočili NIJZ priporočam, da izletniki v primeru, ko se zadržujete na avtobusni postaji, uporabljate zaščitne maske, zlasti v situacijah, ko vstopate na avtobus, kjer se nahaja večje število ljudi in nekateri ne upoštevajo navodila NIJZ.