V torek, 24.12., smo  imeli ob 9h šolsko prireditev ob dnevu samostojnosti na kateri so učenci in učitelji spet dokazali, da imamo na naši šoli veliko talentov. Proslava je minila v res prazničnem vzdzušju in vsi smo se že veselili letos malo daljših božično-novoletnih počitnic (slike z dogodka sledijo v kratkem). V šolo pridemo šele 6.1.2020.

Rezultat iskanja slik za snežinka 2020

Po proslavi pa so v mnogih razredih letos sledili ideji tima za etiko in vrednote – Igraj se z mano. Dogajanje je povzela ga. Nataša Grčar: “Kot protiutež računalniškim igricam in pametnim telefonom smo v torek, 24. decembra, želeli učence spodbuditi k bolj kakovostnemu druženju, zato smo urico ali dve namenili igranju družabnih iger. Učenci so se pomerili v šahu, igrali so štiri v vrsto, tombolo, človek ne jezi se, twister in še mnoge druge modernejše družabne igre. Kot pričajo slike, smo preživeli prijetno dopoldne.”

Vsem želimo lepe praznike in srečno, zdravo ter veselo novo leto 2020!

vodstvo šole