Spoštovani starši,

zavedamo se, da se številne družine v Sloveniji soočajo s številnimi izzivi v teh zahtevnih časih epidemije.

Že v prvem spomladanskem valu epidemije smo ugotovili, da na naši šoli socialna nota res veliko pomeni in tako smo dobili za skoraj 1000€ donacij za sklad “Za mojega prijatelja”. Hvala še enkrat vsem! Sklad se trudi, da pomaga tistim, ki so pomoči najbolj potrebni!

V primeru, da (zaradi izpada pomoči vašim otrokom, ki so jo prejemali v šoli) potrebuje naš učenec pomoč v obliki hrane in drugih osnovnih ali šolskih potrebščin, to sporočite na tadej.seme@guest.arnes.si ali ana.furlan@guest.arnes.si (svetovalna služba).

Vsi, ki ste pripravljeni kakorkoli pomagati, razen z osebnimi stiki, svojo pripravljenost sporočite na: tadej.seme@guest.arnes.si

Hvaležni vam bomo za vaš odziv!

Ostanite zdravi!

mag. Tadej Šeme