Delovanje učbeniškega sklada na OŠ Miška Kranjca je določeno s Pravilnikom o upravljanju učbeniških skladov. V učbeniškem skladu si lahko učenci brezplačno izposodijo učbenike od 1. do 9. razreda. Izposojene učbenike učenci vrnejo ob koncu šolskega leta. Odškodnino za uničene, poškodovane ali izgubljene učbenike se poravna v skladu s pravilnikom.

Vsi učenci OŠ Miška Kranjca so uporabniki učbeniškega sklada OŠ Miška Kranjca. Če kdo ne želi izposoje učbenikov iz učbeniškega sklada, naj se oglasi v šolski knjižnici ali pošlje pisno sporočilo za ODPOVED izposoje najkasneje do 20. 6. 2023.

Obrazec za odjavo od učbeniškega sklada

Delovne zvezke, samostojne delovne zvezke in potrebščine kupijo starši sami (izjema je za učence 1., 2. in 3. razreda, ki vse DZ in DU dobijo v šoli v začetku septembra 2023).

Učbenike iz sklada bodo učenci dobili prve dni v septembru 2023.

SEZNAM POTREBŠČIN IN UČBENIKOV ZA ŠOLSKO LETO 2023/24:

Za način ter ponudnika pri nakupu izbranih delovnih zvezkov, potrebščin in učnih pripomočkov se odločite sami.

Prosimo vas, če preverite sezname, ker za napake, ki bi nastale pri različnih ponudnikih šola ne prevzema odgovornosti.

Nakup potrebščin preko spleta:

Kopija nova

Mladinska knjiga