Včeraj, 25. 5. 2017, je bilo v atriju naše šole svečano in veselo. Otroci od 1. do 6. razreda so staršem in ostalim obiskovalcem prikazali plesne mojstrovine, ki so jih pridobili na plesnih uricah, v okviru projekta ” ŠOLA PLEŠE”. Pod mentorstvom gospe Adriane, ki je vodila otroke prve triade, so otroci spoznavali in se učili folklorne plese iz slovenskih pokrajin, pri gospe Ani, iz  plesne šole Bolero, so otroci 4. do 6. razreda spoznavali Hip Hop in Zumbo, z gospo Leo pa so plesali pri PLESNIH URICAH.

Ponovno se je potrdilo, da se otroci pri plesu veselijo, sproščajo in radostijo. S plesno dejavnostjo na naši šoli bomo nadaljevali tudi v naslednjem šolskem letu.

Hvala vsem, ki otrokom pomagate pri pridobivanju in spoznavanju veščin in znanj pomembnih za njihovo življenje.

Vodstvo šole.