EN_nagradaNa mednarodnem likovnem natečaju z naslovom »Na odru«, razpisanem v šolskem letu 2015/16, je sodelovalo preko trideset osnovnih šol in šola s prilagojenim programom iz petih držav. Poleg Slovenije so s svojimi deli sodelovali tudi učenci iz Švice, Nemčije, Makedonije in Španije.

Prispela dela, ki jih je bilo več kot 200, so bila izvirna, ustvarjalna in presenetljiva. Učenci so ob spodbudi mentorjev ustvarili čudovite likovne izdelke. 21. 11. 2916 so v Domu kulture Kamnik podelili 12 zlatih priznanj ter eno srebrno in eno bronasto.

V kategoriji 3. TRIADA – ZLATA PRIZNANJA je med štirimi nagrajenci nagrado prejela učenka EMA NAGODE, s svojim likovnim izdelkom ustvarjenim pod mentorstvom učiteljice Mag. Mateje KRANJC.