​V organizaciji podjetja L’Amorage Klub lepote Ljubljana se je zaključil. Prejeli so veliko izvirnih in domiselnih izdelkov, ki so jih ustvarili učenci številnih osnovnih šol, tudi učenci naše šole. Organizator natečaja je imel vse prej kot lahko delo, saj so se učenci resnično zelo potrudili. Izbranih je bilo deset zmagovalnih izdelkov in med njimi trije najboljši, plakati naših treh učencev pod mentorstvom Mag. Mateja Kranj, prof. lik. umet. Plakati so izbrani in postavljeni na ogled na likovni razstavi  od petka, 1. aprila, na ogled na razstavi v avli pred L’Amorage Klub lepote Ljubljana v stavbi Diamant v Ljubljanskem BTC. Razstava bo odprta do 30. aprila.
Opozorilni plakati, likovna tema: »Negujmo in zaščitimo kožo« 2016, učenci  Pia Brglez Kulčar, Dejan Kostić, Nika Ravnohrib.
OŠ Miška Kranjca, Ljubljana.
Pia Brglez Kulčar
koza_pia_brglez