Z današnjim dnem smo zaključili počitniško – športne dneve v sklopu Zdravega življenjskega sloga. V petek smo se odpravili na izlet na Cankarjev vrh, vsem znan kot Rožnik, ki je 394m visoka vzpetina. Ob prihodu k skakalnicam v Mostecu smo se srečali z mladimi skakalci in si ogledali njihov trening. Otroci so trening skakalcev spremljali z zanimanjem in velikim navdušenjem. Nato smo se povzpeli na Rožnik in se okrepčali. Na poti nazaj v Mostecu je sledila igra na otroških igralih. Počitniško druženje v okviru projekta smo ta teden nadaljevali v telovadnici, kjer smo izvajali vrste iger z žogo: rokomet, košarko, nogomet, floorball. Otroci so prikazali zgledno obnašanje in so med seboj prijateljsko sodelovali. Teden je minil v znamenju športnih aktivnosti in prijetnega druženja.

6.7.2016,Alenka Hozjan

Počitniško – športni teden poteka umirjeno in lepo. Otroci zgledno in pridno sodelujejo. Danes so se spoznavali s tenisom, včeraj in v ponedeljek pa smo rolali na šolskem igrišču. Vmesni čas si krajšamo z družabnimi igrami, poslušanjem glasbe in balinčkanjem.

Alenka Hozjan