Učenci 6. razreda so se danes odpravil na 5-dnevno šolo v naravi v Kranjsko Goro. Srečno so prispeli in se namestili po sobah.

Slike z današnjih dogodkov: sprehod do Jasne, drsanje po ledu, privajanje na smučanje in obisk GRS postaje Kranjska Gora.

Drugi dan zimske šole v naravi je bil namenjen smučanju in napredek je viden pri vseh učencih. Sledilo je še predavanje o pravilih obnašanja in varnega smučanja na smučiščih, po večerji pa gremo na sprehod po Kranjski Gori.

Vsi naši smučarji hitro napredujejo z usvajanjem novega znanja. Eni so premagali strah in odsmučali strmino v Podkorenu, drugi so se naučili hitrejših in lepših zavojev, začetniki pa so se prav vsi prvič peljali z vlečnico in tudi prvič prismučali do hotela. Pri tem so jim pomagali navdušeni tutorji iz skupine dobrih smučarjev. Popoldne smo si ogledali še film o nevarnostih v gorah, sedaj pa poteka zabavni kviz.

Na vse naše mlade smučarje smo zelo ponosni, vsi že samostojno smučajo. Tudi zavoji so z vsakim spustom lepši in hitrejši. Sedaj potekajo priprave na zaključni večer, kjer se bodo učenci kreativno predstavili.

Teden je prehitro minil in že smo na poti domov. Učenci so polni dobrih vtisov in novih izkušenj. Pošiljamo še nekaj utrinkov z zaključnega druženja, tekme v veleslalomu in podelitve priznanj.