skupnoSpoštovani!

V sredo, 14. 9. 2016, so člani Sveta staršev sprejeli odločitev, da bomo tudi v tem šolskem letu izvedli delovno akcijo na naši šoli. Starši in zaposleni na OŠ Miška Kranjca se bomo v soboto, 1. 10. 2016, ob 09.00 zbrali v atriju šole ter se razdelili v delovne skupine. Ta dan bomo barvali igrala na šolskem igrišču in vrata zasilnih izhodov oz. vhoda v garderobo.

Lanskoletna delovna akcija staršev in zaposlenih na šoli je odlično uspela. Rezultati našega sodelovanja so še posebej pozitivno vplivali na vaše otroke, ki jim tako sodelovanje predstavlja dober vzgled skupnega dela, ki krepi zaupanje.

Na delovno srečanje se moramo dobro pripraviti, zato Vas naprošamo, da se na delovno akcijo prijavite do petka, 23. 9. 2016. Prisotnost sporočite razredniku vašega otroka. Tisti, ki imate na šoli dva ali več otrok, prisotnost sporočite samo enemu razredniku.

Ker imamo na šoli omejeno število čopičev, vas prosimo, da ob prijavi napišete tudi, ali boste imeli s seboj tudi delovni rekvizit (čopič).

V kolikor bo sobota, 1. 10. 2016, deževna bomo delovno akcijo prestavili na soboto, 8. 10 2016.

V pričakovanju vaših prijav in sodelovanja v tem šolskem letu Vas lepo pozdravljam.

Jožef Kavtičnik, ravnatelj

Ravnatelj_podpis